Praznika vseh svetih in vernih rajnih

Ob prazniku vseh svetih, 1. novembra, bodo svete maše po nedeljskem razporedu, ob 8h, 10h in 18h. Ob 14h bo v cerkvi bogoslužje božje besede in potem molitve na pokopališču. Ob 17h bodo v cerkvi molitve rožnih vencev za duše v vicah.

2. novembra, ko se spominjamo vseh vernih rajnih, bodo svete maše prav tako po nedeljskem razporedu, ob 8h, 10h in 18h. Po sveti maši ob 8h bodo molitve na starem pokopališču.

Odpustek za rajne

Cerkev v prvih osmih dneh novembra poklanja popolni odpustek za vsak obisk pokopališča in molitev za rajne. Prav tako ga je mogoče prejeti v vseh cerkvah in javnih kapelah 1. in 2. 11. ter na prejšnjo ali naslednjo nedeljo, če smo bili pri spovedi in obhajilu, če izpovemo vero in molimo po namenu sv. očeta (na primer očenaš). Zato vam bomo mengeški duhovniki vsak dan pol ure pred sveto mašo na razpolago za sveto spoved.