Verouk 2023/2024

V petek, 1. septembra 2023, od 15.00 do 16.00 bo vpis otrok v PRVI RAZRED verouka. Za vpis v prvi razred je za tiste otroke, ki niso krščeni v Mengšu, potrebno prinesti otrokov krstni list ali družinsko knjižico. Vpis v prvi razred bo potekal v župnijski pisarni.
VPISNICA ZA PRVI RAZRED (klikni)

V petek, 1. septembra 2023, od 16.00 do 17.15 bo vpis k verouku za birmance; učence 8. in 9. razreda. K vpisu prinesite podpisano veroučno spričevalo.

V četrtek, 7. septembra 2023, od 17.00 do 18.00 bo vpis k verouku za učence od 2. do 7. razreda. Za vpis v višje razrede potrebujemo podpisano spričevalo preteklega razreda.
VPISNICA OD DRUGEGA DO DEVETEGA RAZREDA (klikni)

Začetek verouka bo v ponedeljek, 11. septembra.

Poučevanje verouka predstavlja za župnijo določen strošek. Večina se krije iz miloščine, ki jo verniki dajo v puščico pri nedeljski in praznični maši. Prav pa je, da nekaj prispevajo tudi starši veroučencev. Prispevek na celotno družino, ki obsega prispevek za ogrevanje in za eno uro kateheze, letos znaša 50 €.

URNIK si lahko pogledate v avgustovskem Mihaelovem listu.